Tour de Kamerleden

De campagne voor maart 2017 staat op het punt van beginnen. Op 26 augustus heeft Mark Rutte aangegeven door te willen als onze lijsttrekker en ook de presentatie van het verkiezingsprogramma is in aantocht. Graag geeft het landelijk campagneteam onze leden en vrijwilligers nu eerst de gelegenheid om hun mening te geven over de aankomende landelijke campagne, maar ook over zaken zoals de nieuwe partijstructuur en de huidige politieke zaken.

Geacht VVD-lid,

De campagne voor maart 2017 staat op het punt van beginnen. Op 26 augustus heeft Mark Rutte aangegeven door te willen als onze lijsttrekker en ook de presentatie van het verkiezingsprogramma is in aantocht. Graag geeft het landelijk campagneteam onze leden en vrijwilligers nu eerst de gelegenheid om hun mening te geven over de aankomende landelijke campagne, maar ook over zaken zoals de nieuwe partijstructuur en de huidige politieke zaken.

Daarom organiseren wij een bijeenkomst waar U als lid van ons lokaal netwerk uw mening en idee├źn kwijt kunt aan Tweede Kamerlid Remco Dijkstra. Remco gaat graag met ons als lokaal netwerk in gesprek.

Graag nodigen wij U uit om deze bijeenkomst bij te wonen op maandag 3 oktober 2016.

Locatie:           Biezenwei 23, Tiel (bedrijfsverzamelgebouw De Medelse Poort)
Tijd:                 Inloop van 19,30 en aanvang om 20.00 uur

Deze avond is besloten voor VVD-leden, zodat er in alle openheid kan worden gesproken.


Wij hopen op uw komst naar deze bijeenkomst.

Een liberale groet,

Het lokale Campagne Netwerk


Han Braam (Culemborg); han.braam@vvd-culemborg.nl